Sony Psp

Webmaster:JanX

Návody na Downgradery

  

Postup

   Downgrade:

-Nastavte jazyk na English, v menu System Settings -> System Language

-Nabijte baterii (min. na 75%)

-rozbalte archiv 350dg.zip a překopírujte obsah adresáře MS_ROOT na MemoryStick

-vemte oficiální update fw.1.5 od SONY, přejmenujte ho na UPDATE.PBP a nakopírujte do ms0:/ PSP / GAME / UPDATE / (POZOR, NESMÍTE PŘEPSAT SOUBOR EBOOT.PBP V TOMTO ADRESÁŘI !)

-spusťte Lumines z UMD a stiskněte X pro start hry

-nejprve by měla obrazovka zčernat, poté zmodrat a nakonec se PSP resetuje. Pokud obrazovka blikne červeně, nebo PSP zatuhne, resetujte ho a Lumines spusťte znovu.

-ověřte si, že se HEN spustil. V menu SETTINGS - System Settings - System Information by se vám mělo zobrazit System Sofrware: 3.50 HEN

-pokud ano, můžete spustit v menu GAME - MemoryStick Update X.YZ

-Jestli máte PSP TA - 082+ budete požádáni o povolení provést Patch potřebný pro downgrade. Downgrade nebude pokračovat bez patche, pokud to vaše deska vyžaduje!

-před samotným downgradem budete naposled dotázáni, zda chcete opravdu pokračovat. Pokud ne, stiskněte tlačítko R a downgrade se přeruší.

-pokud jste souhlasili, proběhne downgrade

-nakonec budete požádáni abyste stiskli X a restartovali PSP, udělejte to

-pokud vše proběhlo bez problémů, měli byste po zapnutí PSP vidět modrou obrazovku, stiskněte O a proveďte základní nastavení (pokud vám po stisknutí tlačítka O zčerná obrazovka, stiskněte tlačítko s "obrazovkou" - dole vedle "noty").

-nyní máte PSP s firmwarem 1.5

-pokud se vám po spuštění PSP objeví hlášení Settings are corrupt, stiskněte X, spusťte aplikaci NetConfigBackup a zvolte Restore. Aplikace obnoví síťové nastavení, které se automaticky zálohovalo před downgradem

Co budete potřebovat:

-Originální verzi UMD hry Lumines, verze EU (ULES00043), nebo US (ULUS10002) vydání Original, Platinum, nebo Greatest Hits

-Download: [3.50 Downgrader]

-Download: [Update fw.1.5]

Downgrade je možné provádět na všech typech PSP s označením TA-079 až TA-086 a firmwarem 3.50

 
Děkujeme za návštěvu